NAŠE PRODUKTY

Veškeré naše produktové řady byly vyvinuty týmem vědců s dlouholetými zkušenostmi a expertízou v oblastech chemického inženýrství, kosmetologie, farmaceutiky a biochemie. Všechny produkty jsou dále přísně klinicky i dermatologicky testovány, abychom Vám mohli zaručit stoprocentně bezpečné výrobky té nejvyšší kvality.

Základní filozofie naší společnosti spočívá v kombinaci přírodních a organicky získávaných aktivních ingrediencí (jejich procentuální zastoupení v našich výrobcích se pohybuje od 82,7 % až do 100 %) s cílem nabídnout vysoce kvalitní produkty s optimálními léčebnými i zkrášlujícími výsledky. Znalosti a vědomosti o prospěšnosti těchto přírodních ingrediencí pro naše zdraví se mnohdy předávaly po celé generace a v některých případech se datují zpět i několik tisíciletí. Společnost i nadále pokračuje s investicí do výzkumu a vývoje nových a vylepšených produktů.

Velice si přitom zakládáme na tom, že v našich produktech nepoužíváme žádnou z ingrediencí, u nichž se diskutovalo o možnosti jejich nepříznivých účinků na zdraví, ani složky obsahující látky škodící životnímu prostředí, jako jsou parabeny, minerální oleje, vazelína, propylenglykol, ftaláty apod. Také bychom rádi zdůraznili, že při testování kvality našich produktů nikdy nepoužíváme laboratorní zvířata.

Naše kolekce produktů jsou vždy navrženy tak, aby si v nich každý mohl vybrat takový produkt, který bude po všech stránkách vyhovovat jejich typu pleti. A nezáleží, jestli svou pleť potřebujete hydratovat, ochránit ji před nepříznivými vlivy prostředí či stárnutím nebo ji regenerovat a vdechnout jí nový život. U nás si jistě najdete to své!