100% GARANCE

100% Garance spokojenosti, výsledků a vrácení peněz*

Již od července 2019 vám přinášíme produkty značek

ARIADNE ATHENSSANTO VOLCANO a OLIVE SPA

a jsme si 100% jisti jejich kvalitou.

A právě díky Vám!

Našim zákazníkům – Vašich REAKCÍ, ZKUŠENOSTÍ, VÝSLEDKŮ a ZPĚTNÉ VAZBĚ, kterou od Vás máme.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit naší NOVINKU

Objednej, Vyzkoušej, Rozhodni se!

Jsme si 100% jisti kvalitou našich produktů

a věříme, že každý náš Nový nebo Stávající zákazník je Spokojený zákazník.

Ale i přesto, pokud byste přece jen z nějakého důvodu nebyli spokojeni s jakýmkoli produktem, tak vám dáme možnost jej zaslat zpět na náš Showroom, a to do 15 DNŮ od OBDRŽENÍ zásilky (né od objednání).

Jakmile obdržíme produkty ZPĚT, poukážeme Vám celou částku okamžitě na váš bankovní účet v plné výši hodnoty vrácených produktů (kromě poplatku za doručení).

100% RIZIKA bereme na sebe MY.

Vy si můžete užívat rozmazlující účinky našich produktů z organického olivového oleje, sopečného prachu a sopečné vody.

Podmínky této akce:

1. Zákazník se může rozhodnout pro vrácení části nebo celé objednávky na základě jeho přání, potřebuje k tomu pouze vyplnit následující formulář, který si můžete stáhnou zde.

2. Zákazník musí splnit jednoduchou podmínku a to, že v průběhu objednávky vloží do pole promokód kód "NOVINKA", která mu aktivuje nárok a zaručí veškeré výhody této akce a prodlouží mu i dobu na vrácení produktů.

3. Produkt/Produkty musí být doručeny do našeho Showroomu nejpozději však 15. den ode dne, kdy jste produkty obdrželi od dopravce.

4. Produkt/Produkty musí obsahovat alespoň 90% původního obsahu balení (každý).

5. Zákazník nesmí uplatňovat nárok na vrácení zboží, které zakoupil v jiné slevové nebo výprodejové akci. Tato akce platí pouze a výhradně na produkty zakoupené za 100% cenu.

*100% Garanci vrácení peněz poskytujeme pouze zákazníkům, kteří nakoupili produkty přímo od nás. A to v našem kamenném obchodě v Karlových Varech: 4KATHARSIS.cz Showroom nebo na našich stránkách www.4KATHARSIS.cz nebo www.4KATHARSIS.sk. V případě, že jste si naše produkty zakoupili prostřednictvím 3. stran, možnost garance vrácení peněz se bohužel, na Váš nákup nemůže vztahovat.