KOLEKCE

~Spojení organického olivového oleje, přírodních botanických prvků a sopečné vody~

OliveSpa Kolekce

Olive Spa

Tato kosmetická řada sestává především z pleťových přípravků a luxusních přírodních mýdel. Hlavní léčebnou složkou našich produktů je zde panenský olivový olej, jehož příznivých účinků na lidské zdraví se v Řecku využívalo již od antických dob.

Ačkoliv v dnešní době je olivový olej používán nejčastěji v kuchyni, původně sloužil především pro kosmetické účely. Podle historických záznamů už Hippokrates v 5. století př. n. l. doporučoval olivový olej jako lék na některé nemoci, ale i k stimulaci svalů a zklidnění pokožky namáhané suchým ovzduším.

Olivový olej obsahuje esenciální mastné kyseliny, vitamín E a také množství antioxidantů, které mu umožňují intenzivně stimulovat buňky a chránit pleť před předčasným stárnutím. Důležité jsou také jeho protizánětlivé, zpevňující a zvláčňující účinky, které z tohoto oleje dělají ideální klíčovou léčebnou ingredienci pro naše kosmetické produkty.

Santo Volcano Kolekce

Santo Volcano

Tato inovativní kolekce zahrnuje produkty pleťové, tělové i vlasové kosmetiky. Základní léčebné účinky olivového oleje jsou posíleny unikátní kombinací se sopečnou vodou a sopečným pískem.

Sopečná voda vzniká pomalým prosakováním dešťové vody skrz ohromnou vrstvu vulkanických hornin, které tak slouží jako přírodní filtr a zároveň tuto vodu obohacují o důležité minerály (např. hořčík, vápník, draslík a křemík) a stopové prvky. Právě její minerální složení dává sopečné vodě neopakovatelné detoxikační a hydratační účinky, stejně jako schopnost stimulovat mikrocirkulaci krve a osvěžovat pokožku.

Všechny výrobky z této řady jsou obzvláště vhodné pro lidi s kožními potížemi a jsou také certifikovány pro použití na extrémně suché či atopické pokožce, včetně problémů s ekzémy nebo lupénkou.