O NÁS

Domov řeckých bohyní.

Od července 2019 můžete nakupovat nebo objednávat produkty značek Olive Spa a Santo Volcano. A v létě roku 2021 jsme připojili další skvělou značku ARIADNE ATHENS, abychom vám mohli nabídnout, co možná nejvíce z řecké kvalitní SPA a wellness kosmetiky. Díky naší kamenné provozovně v Karlových Varech a e-shopu máte možnost zakoupit produkty, které dobře znáte z vaší dovolené v Řecku nebo které jste si oblíbili z vašich předešlých nákupů.

4KATHARSIS.cz SHOWROOM

Nádherný Showroom v Karlových Varech se nachází na adrese Zámecký Vrch 391/3 blízko Varské kolonády. Najdete zde celý sortiment od našich značek ARIADNE ATHENSSANTO VOLCANO a OLIVE SPA. V našem Showroomu se na vás těší usměvavý tým odborníků, který vám poradí či vysvětlí vše ohledně produktů, jednotlivých klíčových prvků, aktivních ingrediencí, benefitů, názorně předvedou aplikaci produktů nebo doporučí ty pravé na vaše kožní problémy.

About_SantoVolcano_CR

NOVÝ E-SHOP

Pokud nemáte cestu do Karlových Varů, nevadí!

Je pro vás připravený internetový obchod, ve kterém si můžete najít ten správný produkt pro vás. Najdete zde i veškeré informace o produktu, o složkách, účinku a klíčových ingrediencí, které produkty obsahují.

Nebo si nechte poradit a to buď e-mailem info@4katharsis.cz nebo na telefonu +420 353 311 642.

New_eshop_SantoVolcano

Kde nás můžete potkat osobně?

Naší velice oblíbenou činností jsou různé výstavy a veletrhy zaměřené na krásu, zdraví, životní styl a péči o sebe. V podstatě vše, co vystihuje filozofii našich značek. V minulém roce jste nás mohli potkat například na těchto veletrzích:

  • InterBeauty Prague 2019
    "poprvé jste nás mohli potkat i v Praze."
  • Stříbrné Vánoce 2019
    "V duchu Vánoc jsme si pro vás připravili Vánoční tématiku a dokonce se nám podařilo vyhrát soutěž o nejkrásnější stromeček."
  • FOR BEAUTY 2021
    "poprvé od lockdown jsme se mohli vidět opět osobně v Praze. Velmi nás těšila Vaše účast."

V letošním roce se konalo FOR BEAUTY 2021, kde jsme se mohli potkat, ale vše se již připravuje na další event, kterým budou Stříbrné Vánoce 2021, které budou probíhat od 9. - 12. 12. 2021 a my vám představíme naše nové kolekce a dáme možnost nakoupit krásné a unikátní vánoční dárky. Veletrh Stříbrné vánoce 2021 se bude opět konat na pražském výstavišti PVA Letňany.

Pro více informací sledujte naše sociální sítě Facebook a Instagram.