PŘÍBĚH ZNAČKY


Náš příběh se započal v roce 2005,

kdy Ioannis Koumpanakis, odborník s dlouholetými zkušenostmi na poli merchandisingu kosmetických produktů, přišel s nápadem vytvořit řadu kosmetických produktů založenou na blahodárných účincích extra panenského olivového oleje z Kréty.

Jeho vize ožila o dva roky později, v roce 2007, se založením společnosti Olive Spa zaměřené na výrobu a prodej vysoce kvalitních přírodních mýdel. Jak už název napovídá, hlavní léčebnou složku každého produktu tvoří právě olivový olej, jehož použití se v řecké medicíně i péči o pokožku datuje již do dob antiky. Úspěch těchto mýdel pak inspiroval vytvoření kompletní řady produktů nazvané Olive Spa, která už zahrnovala i produkty pleťové, tělové a vlasové kosmetiky.

Story_OliveSpa

Ačkoliv naše ambice směřovaly na počátku pouze k pokrytí poptávky na místním trhu, v následujících letech se naše distribuční síť rozšířila do celého Řecka. Společnost se navíc rozhodla nadále investovat do vývoje a výzkumu nových produktů a plody naší tvrdé práce na sebe nedaly dlouho čekat. V roce 2010 tak na trh přišla naše nová linie produktů nazvaná Naturelia©️, založená na kvalitních organických emulgátorech a změkčovacích složkách získávaných z olivového oleje doplněných řadou přírodních rostlinných extraktů, které těmto produktům společně zaručují prvotřídní hydratační, antioxidační a zklidňující účinky a zároveň podporují regeneraci buněk a zabraňují předčasnému stárnutí pleti.

V roce 2015, který se stal pro naši společnost zlomovým, poprvé spatřilo světlo světa naše nové mýdlo Volcano Black Soap, u něhož jsme přišli s geniálním nápadem použít při výrobě sopečnou vodu a lávové horniny.

Story_OliveSpa

Toto mýdlo si okamžitě získalo ohromnou oblibu u turistů a jeho popularita předčila veškerá naše očekávání. O rok později jsme pak spustili zcela novou kolekci kosmetických produktů nazvanou Santo Volcano Spa založenou právě na použití sopečné vody a lávových hornin. Ta se v roce 2018 dále rozrostla o nové produkty a rozšiřována je postupně i naše kolekce luxusních mýdel.

V současnosti se společnost může pyšnit zastoupením ve více než 200 prodejnách v turistických oblastech po celém Řecku a podařilo se nám expandovat i do mnoha dalších zemí (např. Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Kypr, Nizozemí, Rusko, Rumunsko, Slovensko, Švýcarsko, Švédsko a Finsko). Zároveň jsme spustili také on-line obchod, díky němuž si zákazníci mohou nechat produkty zaslat až domů, ať už bydlí kdekoliv.